Czarni Dęblin - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Czas na Wierzchowiska !

• autor: Juniorek93, 2011-05-04 15:39

Już w Sobotę młodzi piłkarze z Dęblina na własnym obiekcie zmierzą się z drużyną LKS Wierzchowiska.

Rywal Dęblinian rozegrał trzy mecze w rundzie rewanżowej. Pierwszy mecz przegrał na własnym obiekcie z Gościeradowem aż 1:4, tydzień później wygrał spotkanie wyjazdowe z Vicotrią Parczew  0:1. Natomiast dwa tygodnie później zremisował 0:0 z drużyną Ogniwa Wierzbica. Piłkarze z Wierzchowisk zajmują aktualnie trzecie miejsce w tabeli tuż przed drużyną z Dęblina i te spotkanie zadecyduję kto będzie zajmował po tym meczu trzecią lokatę.

Ostatnie spotkanie pomiędzy drużynami zakończyło się wygraną Wierzchowisk 2:1. Młoda drużyna będzie chciała się zrewanżować i wygrać to spotkanie.

Wszystkich sympatyków zapraszamy na mecz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na stadionie Czarnych Dęblin.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wierzbica-Czarni 2010/11
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Juniorzy » II liga
1. CZARNI DĘBLIN 0 bz