Czarni Dęblin - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Zaczynamy z Janowianką !

• autor: Juniorek93, 2011-03-30 22:01

Więcej w rozwinięciu !

W najbliższą sobotę o godzinie 14:00,młoda drużyna z Dęblina podejmie u siebie drużynę Janowiankę Janów Lubelski i zainauguruje początek rundy wiosennej. Drużyna gości po rundzie jesiennej zajmuje 7 lokatę z 7 punktami. W pojedynku jesiennym to drużyna z Dęblina była górą wygrywając po dość wyrównanym spotkaniu 2:0 po bramkach Pawła Osojcy i Tomasza Królika.

Przypomnijmy że drużyny zagrały ze sobą już trzy razy i za każdym razem to drużyna z Dęblina była górą jak będzie tym razem zobaczymy ?!

Zapraszam zainteresowanych na mecz !

autor: ~Buba 2011-04-02 22:06:56

avatar wypadek przy pracy czy zasłużona porażka? Mógłby ktoś szerzej nakreślić przebieg meczu bo nie mogłem być niestety.

autor: Juniorek93 2011-04-03 10:18:01

autor: ~KKS 2011-04-03 11:45:46

avatar ale Janowianka lepiej zagrała bardziej była zorganizowana chyba wyszedł im mecz życia :) :P Ale gz ze zwycięstwa :P

Autor: Treść:pozostało znaków:

Czarni-Wierzbica
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Juniorzy » II liga
1. CZARNI DĘBLIN 0 bz